12

Feb

2024

Technik Elektryk /ET

Termin zbierania ofert: 12-03-2024

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac w zakresie eksploatacji tj. obsługi, konserwacji, napraw, prac kontrolno-pomiarowych oraz montażu instalacji i urządzeń elektroenergetycznych,
  • Obsługa ruchu ciągłego instalacji i urządzeń elektroenergetycznych w godzinach 6:30-14:30,
  • Współdziałanie w wykonywaniu przeglądów, konserwacji i remontów stacji elektroenergetycznych 15/0,4 kV, sieci kablowych 15 kV, sieci niskiego napięcia oraz zapewnienie prawidłowego stanu technicznego oświetlenia terenu,
  • Konserwacja urządzeń elektronicznych w kotłowniach i dyspozytorni,
  • Konserwację sieci i instalacji sygnalizacji technologicznej i sygnalizacji pożaru.

Wymagania:

  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do pracy przy urządzeniach, elektroenergetycznych do 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV) na stanowisku eksploatacji,
  • Wykształcenie techniczne np. elektryk, elektronik,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • Doświadczenie zawodowe przy wykonywaniu pracy o zbliżonym charakterze

Oferujemy:

  • Pracę w jedynym z największych w Polsce instytutów badawczych,
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia przy realizacji ambitnych projektów,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Regularne godziny pracy i przyjazną atmosferę,
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m. in. dofinansowanie wypoczynku),
  • Transport zakładowy zapewniający dojazd do Świerku z wielu miejsc w Warszawie i okolicy (szczegółowy rozkład https://bus.swierk.pl/rozklad-jazdy/).

Kontakt: Tomasz Pietras,  email: tomasz.pietras@ncbj.gov.pl

Aplikacje (życiorys zawodowy) proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ncbj.gov.pl

W ostatnim punkcie aplikacji prosimy umieścić oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Narodowe Centrum Badań Jądrowych z siedzibą w Otwocku, ul. Andrzeja Sołtana 7, przez okres 12 miesięcy od ich przekazania, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Inne informacje:

Złożone dokumenty nie będą zwracane. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacja z art. 13 RODO o przetwarzaniu danych osobowych:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Narodowe Centrum Badań Jądrowych (dalej jako NCBJ) z siedzibą w Otwocku, ul. Andrzeja Sołtana 7, 05-400 Otwock.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji, na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym kodeksu pracy. Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Pana/ią w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie.
  3. Pełna treść klauzuli informacyjnej z art. 13 RODO dostępna jest pod adresem: https://www.ncbj.gov.pl/klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-os…