Studia Podyplomowe

Myślisz o kierunku z przyszłością?
Wejdź do świata energetyki jądrowej!

Narodowe Centrum Badań Jądrowych + Uniwersytet Warszawski łączą siły i zapraszają na studia podyplomowe „Technologie Jądrowe”.

Nowoczesna wiedza i praktyczne kompetencje. Program został zaprojektowany tak, aby kształcić wysoko wykwalifikowanych specjalistów przygotowanych do pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze energetyki jądrowej.
Podwójny dyplom (UW + NCBJ)
Zajęcia praktyczne w Reaktorze MARIA

Postaw na branżę, która właśnie nabiera rozpędu.
Zapisz się już dziś!

Studia Podyplomowe
Dr Piotr Kopka zdobywcą stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców

Dr Piotr Kopka zdobywcą stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców

Z przyjemnością informujemy, że dr Piotr Kopka z Narodowego Centrum Badań Jądrowych znalazł się w gronie laureatów 21. edycji stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Stypendium zostało przyznane w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, należącej do dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych.

Reaktor MARIA

Posiadamy jedyny w Polsce badawczy reaktor jądrowy. Jak działa i jakie jest jego zastosowanie?
Zobacz więcej

Departamenty i Zakłady

Prowadzimy badania, które mają zastosowanie w gospodarce, przemyśle i medycynie.
Zobacz więcej

OR POLATOM

Produkujemy wysokiej jakości radiofarmaceutyki i zestawy diagnostyczne dla medycyny nuklearnej.
Zobacz więcej

 

 

Fotoreportaże

Zobacz wszystkie →