Studia Podyplomowe
Myślisz o kierunku z przyszłością?
Wejdź do świata energetyki jądrowej!
Narodowe Centrum Badań Jądrowych + Uniwersytet Warszawski łączą siły i zapraszają na studia podyplomowe „Technologie Jądrowe”.
Nowoczesna wiedza i praktyczne kompetencje. Program został zaprojektowany tak, aby kształcić wysoko wykwalifikowanych specjalistów przygotowanych do pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze energetyki jądrowej.
Podwójny dyplom (UW + NCBJ)
Zajęcia praktyczne w Reaktorze MARIA
Postaw na branżę, która właśnie nabiera rozpędu.
Zapisz się już dziś!
Aktualności
Z przyjemnością informujemy, że dr Piotr Kopka z Narodowego Centrum Badań Jądrowych znalazł się w gronie laureatów 21. edycji stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców. Stypendium zostało przyznane w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, należącej do dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych.
Reaktor MARIA
Departamenty i Zakłady
OR POLATOM
Nadchodzące wydarzenia
sie
2026
wrz
2026
wrz
2026
paź
2026