Studia Podyplomowe
Myślisz o kierunku z przyszłością?
Wejdź do świata energetyki jądrowej!
Narodowe Centrum Badań Jądrowych + Uniwersytet Warszawski łączą siły i zapraszają na studia podyplomowe „Technologie Jądrowe”.
Nowoczesna wiedza i praktyczne kompetencje. Program został zaprojektowany tak, aby kształcić wysoko wykwalifikowanych specjalistów przygotowanych do pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze energetyki jądrowej.
Podwójny dyplom (UW + NCBJ)
Zajęcia praktyczne w Reaktorze MARIA
Postaw na branżę, która właśnie nabiera rozpędu.
Zapisz się już dziś!
Aktualności
NCBJ nawiązuje współpracę z Województwem Wielkopolskim
W ubiegłym tygodniu Narodowe Centrum Badań Jądrowych odwiedziła delegacja przedstawicieli Województwa Wielkopolskiego pod przewodnictwem Jacka Bogusławskiego, oraz członkowie Wielkopolskiej Rady ds. Energii Jądrowej, reprezentujący Politechnikę Poznańską, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Instytut Fizyki Molekularnej PAN oraz Turecką Izbę Gospodarczą. Celem wizyty było nawiązanie współpracy pomiędzy NCBJ a wielkopolskimi uczelniami oraz innymi podmiotami w obszarach tj. projekty badawcze, badawczo-rozwojowe ora kształcenie kadr specjalizujących się w energetyce jądrowej.
Reaktor MARIA
Departamenty i Zakłady
OR POLATOM
Nadchodzące wydarzenia
sie
2026
wrz
2026
wrz
2026
paź
2026